מר אלי נחום, עורך דין

מר אלי נחום

אלי הינו אחד מעורכי הדין המובילים בתעשיית המוסיקה והבידור בישראל, מעניק מזה כארבעים שנה לאמנים וגופים הפעילים בתעשייה ייעוץ מקצועי מקיף המשלב היבטים משפטיים, עסקיים ואישיים גם יחד. יכולתו זו של אלי להתייחס לסוגיות שעומדות על הפרק בצורה היקפית ורחבה ולא מתוך ראייה משפטית צרה – מבדלת אותו ממרבית עורכי הדין האחרים העוסקים בתחום, ותורמת לאופי ייחודי של הייעוץ והטיפול המקצועי והאישי שהוא מעניק ללקוחותיו. היכרותו האישית של אלי עם כל הגורמים החשובים בתעשיית המוסיקה והבידור בישראל מאפשרת לו בין היתר גם לקשר בין הגופים השונים הפועלים בשוק באופן שמעניק ללקוחותיו יתרונות נוספים רבים.

אלי מעביר סדנאות על זכויות יוצרים בתחום המוסיקה לאנשים הפעילים בתחום, מפרסם מאמרים באתרים מובילים באינטרנט, מנהל פורום שאלות ותשובות באתר אינטרנט, ומשמש כחבר קבוע בוועדות קניין רוחני של לשכת עורכי הדין ושל גופים נוספים הפעילים בתחום. במסגרת זו ייצג אלי את וועדת הקניין הרוחני של לשכת עורכי הדין בישראל בדיונים שנערכו בוועדת הכלכלה של הכנסת לקראת חקיקתו של חוק זכות יוצרים משנת 2007.

בין היתר שימש אלי בעבר כיועץ משפטי להפקות אירועי מוסיקה גדולים בישראל החל מהופעות הענק בפארק הירקון בשנות השמונים ועד לאירועי כפר המוסיקה של קוקה קולה בשנות האלפיים, והוא מייצג מאות אמנים, יוצרים, מפיקים, מנהלים, סוכנים אישיים, "לייבלים", מפיקים מוסיקליים, אולפני הקלטות, וגופים מסחריים אחרים המעורבים בתחום המוסיקה הבידור.

אלי סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב ב-1977.

כבעל רישיון מגשר מוסמך אלי עוסק בפתרון סכסוכים בענף המוסיקה והבידור בישראל, אך הוא אינו עוסק בייצוג ובהופעה בבתי משפט.

עורך דין אלי נחום- על קצה המזלג

עמוד הפייסבוק של עורך דין אלי נחום

פורום זכויות יוצרים במוזיקה ואמנות

השכלה
תואר ראשון (LL.B) במשפטים, אוניברסיטת תל אביב (1977) בהצטיינות.
חבר לשכת עורכי הדין משנת 1978.

שפות
עברית, אנגלית

פרטי קשר
דוא"ל: eli@kg-law.co.il