מסחרית

המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי-עסקי מלא במעגל החיים של חברות מסחריות וחברות “סטארט אפ” – החל משלבי ההקמה וגיוס הכספים, תמיכה משפטית בפעילות השוטפת, דרך סיוע במהלכים עסקיים ממוקדים וליווי הנהלת החברות בתהליכים אסטרטגיים ובהליכים משפטיים, וכלה בליווי בשלב מכירת החברה ו/או הנפקתה.

המשרד מתמחה בהיבטים נרחבים של המשפט המסחרי, עם דגש מיוחד על מתן ייעוץ וליווי משפטי לחברות פרטיות הפועלות בישראל ובעולם, בתחום דיני החברות, דיני ניירות ערך, דיני מחשבים וטכנולוגיה, דיני הקניין הרוחני, דיני המס ודיני עמותות.

לקוחות המשרד נהנים מליווי משפטי צמוד בכל שלבי העסקאות בהן הם מעורבים, החל משלב עריכת בדיקת הנאותות (due diligence) ולימוד הדו”חות הכספיים, בניית העסקה ובחירת המבנה המיסויי המיטבי, סיוע בניהול המו”מ וניסוח ההסכמים, וכלה בשלב השלמת העסקה, באופן היעיל ביותר.  המשרד מייעץ ללקוחותיו בישראל ובעולם על בסיס קבוע ושוטף ומסייע להם בהתנהלות מול בורסות וגורמים רגולטוריים מקומיים ובינלאומיים ומול תהליכים בירוקרטיים הנוגעים לפעילותם המסחרית.

למשרד ניסיון רב בעריכת ובהובלת עסקאות מיזוגים ורכישות והסכמי השקעה, על כל היבטיהן, הסכמי זכיינות, רישוי, תכניות אופציה, הסכמי OEM, הסכמים למתן שירותים, הסכמי קבלנות, הסכמי ייצור והסכמי הפצה, בשווי של מיליוני דולרים, בישראל, באירופה, בצפון אמריקה ובמזרח הרחוק.

למשרד ניסיון מקצועי מגוון ורב שנים במתן ייעוץ משפטי בתחומים רבים. צוות המחלקה המסחרית משלב הבנה עמוקה בעולם המשפט המסחרי יחד עם הבנה מעמיקה בתחומי העיסוק של לקוחותינו, ובכך מאפשרת ייעוץ ותמיכה עסקית יסודית ויעילה לצד זו המשפטית.

המשרד מייעץ ללקוחותיו בין היתר גם בנושאים רגולטורים שונים לרבות משרד הבריאות, רשויות המס ורשות ההגבלים העסקיים ודואגת לעדכנם כאשר מתבצעים עדכוני חקיקה ו/או פסיקה רלוונטיים, כמו כן המשרד מייעץ בנושאי מאגרי מידע והגנת הפרטיות, דיוור ישיר ורישום סימני מסחר.

הפרקטיקה של עורכי הדין במשרד משלב את הרמות הגבוהות ביותר של מומחיות מקומית ובינלאומית, תוך הבנת הסביבה המשפטית כפי שהיא משפיעה על לקוחות המשרד ועל העסקים שלהם מחד, בארץ ובעולם, ותוך הבנת הסביבה העסקית בה הם פועלים מאידך, וזאת בכדי לספק ללקוחות המשרד את השירות האופטימלי והתואם ביותר ללקוח.

הייחודית של המשרד היא האפשרות למתן כל הצרכים המשפטיים של הלקוח על ידי צוות שפועל במשותף במקום אחד “One stop shop” ויצירת הקשרים בין המומחים השונים במשרד במקרה הצורך בכדי שהלקוח יקבל את המענה והייעוץ המדויק בתחום הנדרש תוך ניסיון לצפות פני עתיד ולמנוע מהלקוח סיטואציות מסובכות והכנת ההגנות המתאימות. הניסיון הרב שנצבר בידי צוות המשרד מאפשר להם לייעץ ללקוח לא רק בפן המשפטי גרידא אלא גם במתן ייעוץ עסקי ואסטרטגי.