אבי גרודברג, עורך דין

שותף
אבי גרודברג

אבי הינו מומחה במשפט מסחרי וראש תחום מקרקעין ונדלן במשרד.

לעורך דין אבי גרודברג ניסיון רב שנים ורחב היקף של עשרות שנים בתחום המקרקעין ובכל סוגי עסקאות המקרקעין. אבי מייצג שורה ארוכה של יזמים וקבלנים מהמובילים במשק, ומעורב במספר רב של עסקאות גדולות ומורכבות.

אחד המאפיינים הבולטים של אבי הוא היכולת לשלב בין ראייה עסקית רחבה ויסודית למומחיות בעסקאות מקרקעין מורכבות. בזכות שילוב ייחודי זה מלווה אבי את לקוחותיו, הן מבחינה עסקית והן מבחינה משפטית, תוך טיפול מקיף בעסקה ובכל האספקטים המשפטיים הקשורים בה, מראשיתה ועד סופה.

הידע, הניסיון והיצירתיות העסקית והמשפטית מאפשרים לאבי ליצור עבור כל עסקה את מתווה העסקה ואת המסגרת המשפטית המתאימה לה, תוך לקיחה בחשבון של כל הגורמים הרלבנטיים, לרבות מבחינת היבטי מיסוי, דיני הקניין ודיני הבטוחות.
לקוחותיו מעידים כי הוא מקצוען מהשורה הראשונה, בעל חשיבה יצירתית ומקורית, וכי העיקרון המוביל בעבודה עמו הוא מתן שירות ויחס אישי, ובעל יכולת היכרות מעמיקה עם עסקו של כל לקוח ועם צרכיו, אשר מאפשרת לו להתאים כל עסקה באופן פרטני לצורכי הלקוח.

אבי מוביל את תחום הנדלן והמקרקעין במשרד בכל תחומי פעילות המשרד:

הקמת פרויקטים

אבי מומחה בליווי משפטי של יזמים בהקמת פרויקטים בהיקפים גדולים, ומעניק שירות מקיף וכולל תוך תכנון והתווית מבנה עסקה אופטימלי לצרכי הלקוח בין היתר בביצוע תכנון מס נכון לעסקה, החל משלב הבדיקות המקדמיות לפני הרכישה, טיפול משפטי ברכישת המקרקעין, ליווי משפטי של הליכי התכנון לרבות שינוי תוכניות בניין עיר ו/או ניהול הליכים לפי חוק התכנון והבניה, טיפול משפטי מקיף בהתקשרויות למימון הבנייה, בהתקשרויות עם מתכננים, יועצים, ספקים וקבלנים וכן מתן ליווי משפטי צמוד עד להשלמת הפרויקט. במסגרת זו מעורב אבי בהקמה ובליווי פארקי הייטק ותעשיה, קמפוסים טכנולוגיים בנייני משרדים ומרכזים מסחריים.

נכסים מניבים

טיפול בעסקאות של רכישת והקמת נכסים מניבים וכן עסקאות להשכרת שטחים בפרויקטים מניבים בהיקפים גדולים (פארקי הייטק, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים), תוך מתן דגש ייחודי למאפיינים הייחודיים של כל עסקה והתאמת ההסכם לדרישות הספציפיות של כל לקוח להתאמת הנכס וההסכם לצרכיו.

בנייני מגורים, דירות יוקרה ובניינים לשימור:

טיפול במגוון העסקאות הקשורות בפרויקטים למגורים, ובכלל זה עסקאות קומבינציה, מכר, שכירות וקבוצות רכישה. לאבי מומחיות וניסיון רב בתחום רכישת מגורי יוקרה ובניינים לשימור, על כל הייחודיות שבעסקאות מעין אלה, והוא ייצג לקוחות במספר עסקאות ענק באזורי הביקוש היקרים בישראל בתחומים אלו.

התחדשות עירונית

אבי הינו בעל ידע וניסיון רב בעסקאות מסוג פינוי-בינוי ועסקאות תמא/38, ובין היתר מייצג לקוחות במספר פרויקטים מרכזיים בהיקפים גדולים במרכזי הביקוש.

מיסוי מקרקעין

לאבי ידע מעמיק בדיני מיסוי מקרקעין המאפשר לו להיות מעורב באופן פעיל בתכנוני מס מורכבים, ולאתר עבור כל אחד מלקוחותיו בכל עסקה את מתווה המס המתאים, היעיל והחסכוני ביותר.

השכלה
מוסמך במשפט מסחרי (LL.M), אוניברסיטת תל-אביב, 1998.
בוגר במשפטים (LL.B), בהצטיינות, אוניברסיטת תל-אביב, 1993.

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1993.

שפות
עברית, אנגלית

פרטי קשר
דוא”ל:  avig@kg-law.co.il