התחדשות עירונית

למשרדנו ניסיון עשיר ומגוון מזה שנים רבות בכל ההיבטים המיוחדים המעורבים בעסקאות פינוי-בינוי ותמ”א/38, הן בייצוג יזמים מובילים בתחום במספר רב של עסקאות והן בייצוג ומתן ייעוץ לבעלי דירות (הן בעלים פרטיים והן נציגויות בתים משותפים) המעוניינים במימוש עסקה שתביא להשבחת רכושם ולשיפור איכות חייהם.

לצוות המשרד קיימת היכרות מעמיקה, מיומנות וידע מקצועי עם כל המורכבות והמאפיינים המיוחדים של עסקאות התחדשות עירונית, הן בהיבט המשפטי והן בהיבט המסחרי, המאפשרים ללקוחותינו להוציא את העסקה אל הפועל, והכל בשאיפה ליצור איזון נכון בין הצדדים לעסקה, שתביא לצד תמורה מקסימלית גם שמירה על האינטרסים הראויים להגנה, לרבות מתן הבטוחות המתאימים.

בשל האופי המיוחד של העסקאות הנ”ל, והצורך לפעול מול מספר רב של בעלי דירות כדי להגיע להסכמות משותפות, אחד המאפיינים החשובים של משרדנו הוא מתן ליווי אישי וצמוד של לקוחותינו, המאפשר לנו וללקוחותינו לקיים תקשורת ישירה, תוך הקשבה, מתן הסברים, שכנוע וגישור, על מנת להגיע להסכמות בין כל הגורמים הרלבנטיים לצורך מימוש העסקה וביצועה באופן המיטבי.

משרדנו מלווה באופן שוטף וצמוד את לקוחותינו בכל שלבי העסקה מראשיתה ועד סיומה, מההתקשרות הראשונית עם היזם ועד מסירת הדירה החדשה, על כל הכרוך בכך, והכל תוך מתן טיפול ומענה מקצועיים בכל אחד משלבי הפרוייקט.