סייבר

תחום הסייבר הינו בין התחומים הצומחים והמתפתחים במשק אשר בכל שנה היקף הפעילות העסקית בו צומחת ושוברת שיאים, תחום הסייבר הוא תחום הדורש חדשנות ויכולת התאמת השירותים לצרכי הלקוח בזירה אשר משתנה כל יום. ישראל הינה מרכזי ידע עולמי בתחום הגנת הסייבר, מודיעין, אבטחה פיזית ופיתוח אמצעי הגנה שוברי שוק אשר קורצת למשקיעים מכל העולם להגיע ולחפש פתרונות בתחום הסייבר בישראל.

המשרד הינו בעל ניסון רב בתחום הסייבר ובעל מומחיות ייחודית בהיבטים המשפטיים הרגולטוריים והמסחררים לתחום זה בנוסף להבנה הטכנולוגית של תעשיה זו. המשרד מעורב בהשקעות ועסקאות רבות שנעשות בתחום הסייבר על ידי קרנות הון ועל ידי משקעים פרטיים לרבות עריכה וניסוח חוזים, ניהול משא ומתן, ליווי עסקאות, השתתפות במכרזים ועוד.

המשרד מייעץ ומלווה חברות סייבר רבות לאורך כל אתגרי הרגולציה שעומדים בפתחה של כל חברה בתחום ומעניק לאותם החברות סל של פתרונות שמאפשר להן לצלוח את המשוכה הרגולטורית.

ניסיונו הרב של המשרד מאפשר לו לעמוד לצד לקוחותיו גם בעתות משבר כאשר הלקוח עומד תחת מתקפת סייבר ולהעניק לו ייעוץ אשר יעזור לו לעבור מתקפות מאין אלה. הרשות הלאומית להגנת הסייבר שמה לנגד עיינה כערך עליון את השרשת “תורת ההגנה בסייבר” בארגונים ובחברות ישראליות תוך מיפוי סיכוני הסייבר והגדרת אמצעי הגנה לטובת הפחתת אותם הסיכונים תוך שימוש בניסיון הישראלי בתחום הגנת הסייבר האזרחי והביטחוני.